Avea 3G Vınn Hızı Yerlerde!

Fatih A. |

3G Avea GS Mobile taraftar modemi aldım 12 ay 8 gb taahhütlü 1. sene sonunda aradılar memnun musunuz diye dedim ki ben bundan memnunum ve 1 sene daha uzattık ama şu son 1-2 aydır hız yok resmen emekliyorum. Hatta yazıyı yazarken bile harflerin yerlerini aramama rağmen bilgisayardan hızlı yazıyorum.

Son 2 haftadır da hızı kendi rekorunu kırdı ama - yönde nisanda taahhüdüm bitiyor şimdiden yeni arayışa girdim ilgililere duyurulur. Hayır anlamıyorum ne oldu da 2 aydır hizmet yok ben hiç diyemiyorum. Bu ay para yok.

Etiketler :

Mobil Modem Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ocak
  10:14

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Fatih A.
  08 Ocak
  23:04

  avea müşteri hizmetlerinden elif hanımla görüştüm bana bölgemizde 2. bir verici dikilecegini söyledi arayanlara teşekkür ediyorum fakat sıkıntım hala aynı .ne zaman dikilecegini sordugumda gerekli izinlerin alınmış oldugunu fakat zamanını söyleyemecegini bildirdi diyelimki ben 1.2.3.4. ay ne zaman ? birde alacak arkadaşlara 21mps hızlı vınlar var bendeki 7.2mps fakat verici aynı oldugundan hız da aynı niye? ona göre araştırmalarını tavsiye ederim bir an önce sorunumun çözülmesi dilegiyle

 • 03 Ocak
  12:37

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş