Avea 3G Şebeke Sorunu.

Halilibrahim G. |

Benim şikayetim bundan 3 ay öncesine kadar hiçbir sorun olmayan Avea'nın 3G şebekesinde artık bulunduğumuz bölgede Avea kullanıcıları olarak sıkıntı yaşamaya başladık. Avea müşteri hizmetlerini arayarak yetkililere durumu bildirmemize rağmen sadece bizi oyalamaktan başka bir şey yapmadıklarını ve gereken işlemlerin başladığını söyleyerek fiilen bir işlem yapmadıklarını ve bizi Avea kullanıcıları olarak geçiştirdiklerini gördük. Çünkü baz istasyonu çok yakınımda ne bir gelen oldu ne de bir iyileştirme çalışması teknolojinin güzelliklerinden faydalanmak en doğal hakkım olduğunu düşünüyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ekim
  13:39

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Ekim
  12:02

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş