Avea 3G Modem Çekmiyor!

Mustafa K. |

Yaklaşık 7 yıllık Avea kullanıcısıydım. Bu yüzden 3G modem alırken yine Avea'yı tercih ettim ama büyük fiyaskoyla karşılaşacağımdan habersizdim. 3G modem merkezi bir yerde olmama rağmen(Kayseri-Belsin) neredeyse %90 çekmiyor ne zaman kullanmak istesem fotoğraflarda göründüğü üzere eziyet haline geliyor.

Avea'yı aramama rağmen kayıt alındığı söylenilmesine rağmen hiç bir sonuç alamadım. Kesinlikle çok pişmanım. Bu şekilde olursa hem normal telefon hattımı hemde bunu kapatıp başka bir operatöre geçeceğim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim Kapsama Alanı-Şebeke Mobil Modem Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa K.
  05 Mayıs
  22:30

  Kesinlikle memnun değilim ve hiç bir şekilde tavsiye etmem.

 • 09 Şubat
  14:04

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 17 Ocak
  10:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş