22 Nisan 2013

Avea 3G Mobile Hizmetinin Kapatılmaması!

501282**** 3G Mobile internet numaralı hattımın 12 ay taahhüdünün bitmesine müteakip hattımın kapanmasını talep ettim. Ankara bölge müdürlüğüne kapatılması ile ilgili dilekçe verdim. Alamadığım ve kullanmadığım hizmetlerin parasını ise düzenli olarak ödedim. Taahhüt bittikten sonra kullanmadığım iki fatura daha ödeyip kapanması için beyanda bulundum. Fakat 2 ay sonra müşteri hizmetlerinden aranıp ödenmemiş 1 adet faturamın olduğu söylendi.

Kapatamıyorum, istesem de çekmediği için kullanamıyorum ama faturalarını ödüyorum. Kullanmadığım halde ödediğim faturalarının ücretlerini tarafıma iade edilmesini hattımın kapatılmasını bir kez de buradan rica ederim.

Murat 46 Okunma

Cevaplar

  • Murat01 Mayıs 2013

    Sayın Avea yönetimi, 23 Nisan 2013 tarihinden beri incelemelerinizin sonuçlanmasını beklemeketeyim. Bugeçen süre zarfında halen tarafıma futuralandırmada yapılmaktadır. Lütfen ivedilikle konunun çözümü konusunda hassasiyet göstermenizi beklemekteyim. Saygılarımla.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön