27 Mart 2013

Avea 3G Kullanımına Fahiş Ücretlendirme!

Paket dışı 36 MB'lık veri kullanımı için 112 TL fatura kesen Avea'yı şiddetle kınıyorum. Kullanılan veri miktarı ile ücretlendirme arasındaki büyük uçurum kesinlikle adil değildir. Nadir olarak mobil internet kullanan bir müşteri için internet kullanımı bu kadar pahalıya patlamamalıdır. Bu politika bireyleri paket kullanımına yöneltmekten ziyade, müşteri kaybedilmesine yol açar. Avea'nın paket dışı kullanımlara uyguladığı yüksek fiyat politikasının fiyatları aşağı çekmek suretiyle yeniden gözden geçirmesini talep ediyorum.

Ayşe 73 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe 30 Mart 2013

    Şikayetimle ilgili Avea'nın geri dönüş yaptığı tek konu hattımı iptal edecekleri üzerinedir. Yüksek fiyat politikası konusundaki tutumları halen devam etmektedir.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Ayşe 28 Mart 2013

    Avea Müşteri Temsilcisi ile görüşmemde bu konuda hiçbir şekilde yardımcı olunmadı. En kısa zamanda hattımı iptal ettireceğim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön