Avea 3G İnternetten Verim Alamıyorum!

Gözde T. |

Yaklaşık 2-3 haftadır Avea'dan internetinden düzgün bir hizmet alamıyorum. İnternet sürekli ve sık aralıklarla gidiyor. Her ay paketim yenileniyor fakat hizmet almaya gelince internet yok. Ayrıca 2G'de kullanarak pil tasarrufu sağlamaya çalışıyordum fakat şimdi 2G'de hem internet gidiyor hem şebeke. Ben 3G kullanmak zorunda mıyım? 2G internetinde neden hizmet alamıyorum? 5 yıldır Avea kullanıyorum ama 2 haftada hattımı başka operatöre taşımaya karar verdim. Durumla çok acil olarak ilgilenilmesini istiyoruz, müşterilerinizi bu şekilde mağdur edemezsiniz...

Etiketler :

İnternet/3G Erişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Haziran
  16:15

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.06.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 09 Haziran
  15:56

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş