Avea 3G İnternet Hızı Yerlerde!

Ümit A. |

Avea'nın 3G internet hizmeti diğer iki operatöre göre çok kötü.Ekonomik olsun diye buna geçtim fakat hiç memnun değilim.Bazen çok sinir bozucu oluyor.Bence işlerini düzgün yapmıyorlar.

Nasıl olsa en ucuz biziz o zaman işimizi ne kadar savsaklarsak savsaklayalım bir sorun yok düşüncesindeler mi nedir anlayamadım.

Bu kadar da olmaz ki canım resmen nerdeyse e-mailime bakamayacağım o kadar yavaş.Yani cihazımda 3G'yi görmesem edge hızından bağlanıyorum zannedeceğim.Buradan Avea'yı ayıplıyorum. Müşteri hizmetlerini aradım bir sorun yok diyor.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Mayıs
  16:25

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Nisan
  12:50

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş