Avea 3G İnternet!

Yavuz A. |

Tokat ili Erbaa ilçesinde ikamet etmekteyim, yaklaşık 2 haftadır "Avea prime faturalı tarife kullanıyorum". 6 Gb internet paketim var ve maalesef internet o kadar yavaş ki kotayı doldurmam bu hızla mümkün değil ve 6 GB'ı nasıl verebildiğinizi öğrenmiş oldum. Kullandığım telefon modeli iPhone 6'dır. Başka bir şebekeden Avea'ya geçerek büyük bir hata etmişim, sorunu çözeceğinize inanmıyorum. Amacım şişirme paketlerle insanları kandırdığınızı göstermek...

Etiketler :

İnternet/3G Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yavuz A.
  28 Haziran
  03:04

  Şikâyetimle ilgili tarafıma detaylı bilgi değil, detaylı \"Mazeret\" bildirilmiştir. Başarısızlığınızı iyi örtpas ediyosunuz. Dünyanın 4g ye geçtiği bir dönemde, siz 3g hizmetinden dahi yoksun bırakıyosunuz vatandaşı. Ayıp... ...

 • 27 Haziran
  14:22

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.06.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 24 Haziran
  10:11

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş