Avea 3G Çekmiyor!

Selçuk Ö. |

Şanlıurfa'nın Bozova ilçesinin Yaylak Beldesinde ve bu beldeye bağlı 53 köyde en yüksek ve baz istasyonuna en yakın mevkide olunmasına rağmen Avea 2G çok az çekiyor 3g hiç çekmiyor. Kablosuz internet kullanıcısı bu yüzden sıfır. Sanırım %98'lik çekim kalitenizden geri kalan %2'lik çekmeyen alan oranı sanırım bu bölgeye ait. Acil baz istasyonu istiyoruz yoksa bende herkes gibi diğer hatlara geçmek zorunda kalacağım.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke İnternet/3G Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Eylül
  16:25

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 17 Eylül
  16:25

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş