Avea 3G Çekmiyor.

Tarkan Ş. |

Her fırsatta her yerde çekiyor diye reklam yapan Avea çekmiyor çünkü 3G jet modem aldım alırken aldığım yerden her yede çekiyor çekmezse sorunu çözüyorlar denildi ve şu an modemin çekmemesiyle birlikte 12 ay boyunca fatura ödeyeceğim.

Aradım durumu belirttim taahhütlü olduğundan kapatmıyorlar. Hem hatları çekmiyor hem benden para istiyorlar anlayacağınız. 10 yıllık telefon hattı kullanıyorum onuda iptal edeceğim. Herkese anlatacağım Kesinlikle ne tel hattını ne de modemini.

Etiketler :

Abonelik İptal Personel Eksik Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Mobil Modem Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mayıs
  10:01

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Mayıs
  15:54

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş