Avea 3G Çekmiyor!

Zeynep Y. |

Yaklaşık 10 yıldır Avea kullanıcısıyım böyle şey görmedim. İki yıldır oturmuş olduğum Atakent 1 etap 1 Bölge 22. sk da 3G çekmediği halde boşu boşuna kullanmadığım internet paketinin ücretini ödemek zorunda bırakıldım. Defalarca bölgede 3G yok gerekli incelemeyi araştırmayı yapın diye ısrarlı dilekçelerimin hiçbirine dönüş yapılmadı, aksine vefasızlık diz boyu. Edge varmış sadece bölgede onu da kullanamıyorsun ki radyoyu bile kullanamıyorsun. Bu konuyla alakalı Avea gibi kurumsal saygın bir şirketi kınıyorum ve derhal operatör değiştireceğim. Ayrıca müşteri hizmetlerinin tutum ve davranışları müşteri sorunlarını çözme değilde müşteri başka operatöre geçsin derdinde.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Aralık
  16:32

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.11.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 21 Kasım
  10:54

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş