Avea 3G Beldemizde Çekmiyor!

Muhammer Ş. |

Antalya Manavgat İlçesi Taşağıl beldesinde belde genelinde Manavgat caddesinde maalesef Avea 3G hemen hemen çekmiyor.Bölgede Avea çekmiyor. Avea jetim var kullanamıyorum.Yeni alacak arkadaşlarımızda Avea alamıyor.

Konuyu bir yıl önce Avea'ya bildirdik ve bölgenin en yakın zamanda tamamının 3G'li olacağını söylediler fakat hala bir aşama kaydedilemedi. Sonuç alamadık. Avea yöneticilerine sesleniyorum bölgeyi lütfen Avea 3G altyapısını iyi duruma getirin.Bölge veya belde nüfus olarak kalabalık ve bir çok gidilen yerinde geçiş noktası.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke İnternet/3G Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Kasım
  13:43

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 26 Ağustos
  17:47

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş