16 Ağustos 2013

Avea 3G Bağlantı Sorunu!

Yeni tarifeye geçerek yaklaşık 3 aydır kullandığım Avea hattıma tanımlı 4 Gb internet paketi neredeyse hiç kullanamıyorum.

Bağlantı kurmaya çalıştığım sırada eğer şanslıysam ilk bağlantı gerçekleşiyor. Sayfa yüklendikten sonra ikinci bir sayfayı açmak istediğimde ise bu bağlantının kurulması bazen 10 dakikayı bulabiliyor. O süre zarfında ne telefonumda ne de alternatif bağlantı yöntemlerin hiçbiri işe yaramıyor.

Farklı telefonlarla yaptığım testler, problemin, benim kullandığım donanımdan kaynaklanmadığını kanıtlıyor. Müşteri hizmetlerine belirttiğim sorun, bana ilettikleri 48 saat dahilinde hiçbir şekilde giderilmedi. Aksine bağlantı kurabildiğim süre zarfındaki hızım da oldukça düştü.

Murat 1.476 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Kasım 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 20.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Murat 25 Ağustos 2013

    Aradan geçen onca zamana rağmen sorunumda bir arpa boyu ilerleme gerçekleşmedi. Umarım bu sorunu okuyan muhtemel müşteriler kendilerine gereken dersi çıkarmışlardır.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön