Avea 36 Mb İnternet İçin 74 Lira İstedi!

Murat D. |

Faturalı hat olarak kullandığım Avea hattımın 1gb internetini geçen ay kullanmadığımdan dolayı iptal ettirdim.Çünkü evde ve işte adsl olduğundan kullanmıyordum. Bu ay faturamda fahiş bir rakam gördüm.

Müşteri hizmetlerini aradım. Bana internetimi iptal ettirdikten sonra kullandığım 36mb internet için 74 TL ücret yazıldığını belirttiler.daha önceki paketim 1gb için 10 TL idi. Yani 1-2 video bile izlenmeyecek internet için bana 74 TL ücret yansımış.

Bunu bana müşteri temsilcisi internete iptal ettirdiğim zaman söylemedi. Etrafımdaki herkesi uyarıyorum. Zaten hakkımı hukuki yoldan da arayacağım.

Etiketler :

Bilgilendirme İnternet/3G Ücretlendirme Paket-Tarife İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat D.
  30 Aralık
  13:24

  güncel Avea bu konu ile ilgili hala bir girişimde bulunmamıştır

 • Murat D.
  19 Kasım
  18:03

  avea aramış ancak bu kadar mantıksız bir uygulama olan 36mb(yani youtube deki 1 video boyutu bile değil) için 74 tl ücretimide almıştır.Bu uygulama dünyada 1 ilktir.Bunun adı fırsatçılık tan başka birşey değildir.Kendileri ile hukuki süreç başlattım umarım başkalarının da canını yakmazlar

 • 12 Kasım
  14:55

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.08.2013 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Murat D.
  10 Eylül
  21:09

  avea bu mağduriyetimi giderecek herhangi bir girişimde bulunmamıştır.

 • Murat D.
  25 Ağustos
  23:19

  Şikayetim ile ilgili yetkili beni arayıp yapacak birşeyleri olmadığını belirtmiştir.Firma faturasını düzenli ödeyen ve sadık kalan müşterilerini bu şekilde uygulamalarla küstürmemeli.

 • 20 Ağustos
  16:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş