Avea 35 Tl Gelmesi Gereken Fatura 41 Tl Olarak Geliyor!

İlyas T. |

5 ay önce aldığım Avea faturalı hattı ile kendin seç tarifesinden 35 tl her ay ödemem üzerine faturalı hat aldım ama 5 aydır 41 tl olarak ödüyorum Avea müşteri hizmetlerini aradığımda ise bunu 1 sene boyunca ödemem gerektiği söylendi fakat en başta anlaşma yaparken bana böyle söylenmedi tarife bile değiştirsem yine aynı bu şekilde yada daha fazla bir fark ödeyeceğim söylendi bu saçma durumun çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ağustos
  11:12

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 05 Ağustos
  10:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş