Avea 32 TL Olan Faturam 3 Aydır 76,75 TL Olarak Geliyor.

Cemil U. |

Faturamın fazla gelmesinden dolayı Avea müşteri temsilcilerini aradım. Bana internet kotamı aştığımı ilave paket aldığımı söylediler ve kotayı aştığım da bana mesaj ile bildirdiklerini beyan ettiler. Fakat bana hiçbir kota mesaj aşımı gelmemiştir.

İnternet kotasını da hiç aşmadım. Yani reklamlardaki 32 TL ayda o kadar dakika şu kadar internet diyorlar ama asılsız, iki üç ay o fatura geliyor sonra bir nedenle yükseltiyorlar. Sonra muhatap olabilecek birisini bulamıyorsun, müşteri temsilcilerinin de hiçbir yetkisi yok.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Haziran
  11:41

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.06.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Haziran
  14:58

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş