Avea 30 TL Kontörüm Buhar Oldu!

Erkan S. |

30 TL kontör yükledim 2 dk. sonra paket yenilenmediği için TL sorguladım 7 liram kalmış. Müşteri hizmetlerini aradım data kullanmıştır dediler. Halbuki 2 dk.'da nasıl internete girmeden data yazıyorlar? Avea nasıl bir şirketmiş ki bu işin adını data koymuş? Bu işin peşini bırakmam hakkımı tüketici mahkemelerinde arayacağım. İnşallah onlarda bu işe göz yummazlar...

Etiketler :

Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan S.
  30 Eylül
  11:18

  30 TL kontör yükledim 2dk sonra paket yenilenmediği için TL sorguladım 7 liram kalmış müşteri hizmetlerini aradım data kullanmıştır dediler halbuki 2dk nasılbi soygun internete girmeden data yazıyorlar Avea nasılbi şirketmişki hırsızlığın adını data koymuş bu işin peşini bırakmıcam hakkımı tüketici mahkemelerinde arıçam inşallah onlarda bu hırsızlığa göz yummazlar size tavsiye Avea gibi eli milletin cebinde olan şirketlere taviz vermeyin

 • 29 Eylül
  16:19

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.09.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 28 Eylül
  12:15

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş