Avea 30 Liralık Fatura İçin İcra Takibi Başlatmış!

Dilek S. |

Ödemeyi unuttuğum 30 liralık fatura için 5 gün içinde ödemezseniz icra takibi başlatılacaktır diye mektup yollamışlar bu kağıt bana ulaştığında zaten 1 ay geçmişti üstünden ve ben zaten ödemiştim eğer ödemesem birde avukat masrafı ödemek zorunda kalacaktım. 30 liralık faturalı jet kullanıyordum ve taahhüt bittikten sonraki ay aynı şekilde kullanmama rağmen birden bire 90 lira fatura geldi ve kapatmaya karar verdim ve bu 30 liralık faturada boşuna ödediğim bir faturaydı kullanmamama rağmen.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mart
  13:19

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 18 Mart
  13:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş