Avea 30 Gün Zorlaması!

Tolga Ş. |

Avea dan hat değişim kampanyası ile her yöne 5000 sms 19 tl karşılığında 500 dakika alabileceğim bir kampanyaya üye oldum. Başıma gelen ilginç olay ise Aveada her ay yüklediğim 20 tl karşılığında gelen 5000 sms hediyesi bu ay gelmedi. Attığım mesajlardan 0.40 kuruş ücret ödedim birde bilmeden.

Müşteri hizmetlerini aradığımda kontörü bir gün önce aldığım bu yüzden de kampanya hakkı olan mesaj hakkını alamadığımı söylediler. Bir gün önce kontör yüklemek nasıl oluyor da suç oluyor ve beni mağdur ediyorum anlamıyorum. Birde müşteri hizmetlerini aradığımda bana 30 gün olmamış ondan diyorlar yani tekrar 20 kontör yüklemem gerekiyor. Ayrıca şubat 28 çekiyor diye başıma bunlar gelmiş. Komik gerçekten.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tolga Ş.
  21 Şubat
  11:22

  Sadece kendileri konuştu.Yardımcı olmak gibi bir çaba içerisinde değildiler. Zaten hattı değiştirdim.

 • Tolga Ş.
  27 Mart
  11:49

  BU GÜN DAHA GARİP BİR OLAY YAŞADIM. BENİ ÇALDIRIP KAPATTI AVEA :))

 • Tolga Ş.
  26 Mart
  15:50

  BENİ ARAMIŞLAR EVET BİR KERE SORUNU ÇÖZMEK DEĞİLDE BİLGİ VERME AMAÇLI ARANDIM ZATEN BEN MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEN GEREKEN BİLGİYİ ALMIŞTIM.

 • 26 Mart
  13:55

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş