13 Şubat 2013

Avea 3 Güne 64 TL Fatura Gönderdi!

Eşim Yaklaşık 2 yıldır Avea abonesidi. Ancak farkında olmadan bir avea yetkilisinden gelen telefonla tarifesini değiştirdi. Son 3-4 aydır faturalar 40 TL'den 64 TL'ye yükseldi. Önceleri uzun konuştum felan diye düşünüyordu. Ancak her ay 64 TL gelince, bu işte bir iş var dedik. Müşteri hizmetlerini aradığında felanca tarifeye geçmişsizin o yüzden faturalarınız 64 TL demişler.

Eski tarifeye de dönemedi. İzin yokmuş eski tarifeye dönmeye. Aralık 2012 başında Turkcell'e geçiş yaptı. Sanıyorduk ki bize son fatura 64 TL gelmez. 3-4 günlük fatura yansıtırlar. Yanılmışız. Karşımızda Avea var çünkü. Fatura bir geldi, 64 TL. Bir gün dahi kalsa yine 1 aylık faturayı alıyorlarmış meğer.

M. 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 16.02.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa sms gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • M.16 Şubat 2013

    Sn Avea yetkilisi, zaten 500 nolu telefonu aradığımızda söylediler 1 gün dahi olsa 64 TL'yi alacağınızı. Hatta müşteri hizmetleri yetkilisi, istiyorsanız istediğiniz yere şikayet edin dedi. Yasal hakkınızıda arayabilirsiniz dedi. Kayıtlarda vardır. İsterseniz dinleyebilirseniz. Ben bunun adil olmadığını söylüyorum. Size göre adildir. Çünkü geri dönmeyecek bir aboneden 64 Tl aldınız. Bir dahada asla alamayacaksınız. Türkcelle 164 öderim ama size 64 haram olsun inşallah. Bu haksız kazançlar boğazınıza dururda yiyemezsiniz. Ha benimde şu anda 4 ay taahhüdüm kaldı. Biter bitmez bende değiştireceğim operatörü. Türkcell veya Vodafona geçeceğim. Sizin için 1 kişi önemli olmayabilir. Ama buradan okuyan 100'lerce kişi ne olduğunuzu öğrenir en azından.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön