Avea 3 Gün İçin Tam Fatura Yansıtılmış!

İsa A. |

29 Mayıs tarihinde iki adet hattımı başka bir operatöre taşıdım. Fatura kesim tarihim ise her ayın 26'sıydı. Üç gün için tam fatura tahakkuk ettirilmiş. Avea Müşteri Hizmetleri'ni aradım mail attım. Verilen cevap uygulamamız bu şekilde, fatura kesim tarihinden itibaren bir daha ki fatura kesim tarihine kadar 1 gün yada 29 günün farketmeyeceği, tam fatura tahakkuk ettirileceği.

Benim kabul etmediğim konu 1 gün ile 29 gün nasıl aynı oluyor. Dayanağını soruyorum uygulamamız bu şekilde şeklinde cevap veriliyor. Peki sizin keyfiniz nasıl isterse öylemi olacak. Faturayı ödemediğimiz de bir gün 29 gün farkediyor da siz kesince neden farketmiyor? Bu adaletsizliği reddediyorum.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme Fatura Gönderimi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ekim
  10:27

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Temmuz
  16:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş