Avea 3 g jet Modem Çalismiyor

Alpay B. |

Avea nın desteklediği fenercell jet modem windows 8 lerde çalışmıyor yok efendim güncelleme yapacakmışız yok efendim işletim sistemi ayarları derken 70 tlden fazla para verdim bilgisayarcıya ama yine de çalışmıyor ..bundan biz sorumlu değiliz sözleşmede win 8 de sorun çıkartır demiyor o halde bitime 3 ay kala kullanamadığım internetin parasını benden neden alıyorsunuz..sorun sizin modemde..bu sizin probleminiz beni mağdur ediyor avea..kullanamadığım ayların parasını istiyor yada iptal etmem için tüm ücreti istiyor..bu haksız kazanç durdurulsun yardım edin..

Etiketler :

Mobil Modem Arıza Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ağustos
  16:43

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 31 Temmuz
  13:51

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş