Avea 3 Aydır Geri Ödeme Yapmıyor!

Metin K. |

10.10.2013 tarihli dilekçemle 0507 182 **** numaralı data hattımın haklı olduğum kanıtlanmış ve kapatılmıştır. Müşteri hizmetlerinin verdiği bilgiye göre faturaların geri ödeme işlemi başlamıştı bu yüzden bende hiçbir hizmet almadığım ve kapatmış olduğum hattın faturasını ödedim ancak haklı olduğum kanıtlanmış olmasına rağmen yatırdığım faturaların ücretleri geri ödenmedi.

Bugün aradığımda 10.10.2013 tarihinde açılan şikayetin devam ettiğini bu şikayetinde şube ile olduğu söylenmekte ve başka bir şikayet açılamamakta diyor. Benim şubeyle hiçbir şikayetim olmadı, sadece yatırdığım parayı geri istemekteyim. 3 aydır paramı alan bir şirket gereğinin yapılmasını rica ederim.

Etiketler :

Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  10:44

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 05 Aralık
  11:55

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş