Avea 3 Aydır 150 TL Fatura Gönderiyor!

Burak Y. |

25 tl'lik bir tarifedeyim. 160 tl fatura geldi. Geçen ay 130, ondan önce de 115. Avea müşteri hizmetlerini aradığımda inceledim bir problem yok şikayet edemezsiniz, etseniz de bişey çıkmaz diye saçma sapan bir konuşma yaptılar. Fatura detaylarımı istedim, arkadaş gönderdim dedi (1tl karşılığında) o da gelmedi. ben bu faturayı ödemeyeceğim çünkü adım gibi biliyorum bir hata olmadığını. internetten şikayet ettim şimdi gidip dilekçe göndereceğim. Bir geri dönüş olmazsa gidip tüketici haklarına şikayet edeceğim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Haziran
  13:25

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.06.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 28 Haziran
  11:52

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş