Avea 3 Aydan Beri Faturamı Düzeltmedi!

Mustafa İ. |

Aralık 2012 tarihin de almış olduğumuz 2 adet Galaxy Ace telefonu 19 x 2 = 38 TL den almış olmamamıza rağmen elimiz de sözleşmemiz olup bunu Avea ya fax göndermemize rağmen Sözleşme yaptığım Avea bayii Safir iletişim hatanın mart ayın da düzeltilecek demesine rağmen hala avea bize 34 x 2 = 68 TL olarak cihaz bedeli faturası göndermiş.

Avea kafasına göre kendi menfaatleri doğrultusun da fatura gönderiyor . Sizin cihazı kaça aldığınız değil Avea nın size kaç TL fatura ettiği önemli çünkü bana 19 TL sattığı cihazı 34 TL olarak fatura ediyor. Sözleşmem mevcuttur.Daha önce en az 20 kez firma ile iletişime geçtim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa İ.
  05 Eylül
  12:45

  iki faturayı düzeltti tekrar kafasına göre indirim haklarımı uygulamadan fatura yazıyor.

 • 21 Mayıs
  15:56

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Nisan
  10:48

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş