Avea 3 Ay Dolduğu Halde Cihaz Kampanyasından Yararlandırmıyor!

Fatih D. |

26.12.2013 tarihinde hattımdan Avea'ya numara taşıma ile geçiş yaptım.Geçiş yapmamın yegane sebebi cihaz kampanyası ve fiyatlarıydı.

Geçiş yaparken cihaz kampanyalarından faturamı düzgün ödediğim taktirde 3 ay sonra yararlanabileceğimi belirttiler. Cihaz kampanyalarının kimler faydalanabilir kısmında da bunu teyit ettim.

3 ay çoktan doldu ve hala kampanyadan yararlanamıyorsunuz diyorlar.Faturalar zamanında ödeniyor fakat yararlanamıyorsunuz deyip bayi müşteri temsilcisine yönlendiriyor.Müşteri temsilcisini aradığımda ise artık tüm inisiyatif bayilerde diyorlar.Bununla ilgili hiçbir cevap bulamadım.Yetkililerden cevap bekliyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Cihaz Kampanya

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Nisan
  13:41

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 09 Nisan
  09:42

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş