Avea 2.Hatası Ve Hatasını Kabul Etmemesi!

Halim E. |

Geçtiğimiz aylarda 3390152 numaralı şikayetimden yaşadığım sorunun bir benzerini tekrar yaşıyorum. Ama sorunun kaynağı çok net Avea'dır. Paket aşımı yapmışım ama nedense paket aşım bilgi mesajları tarafıma ulaşmıyor. İlk sorunda telefonda yaşadığım problem, ve geçen zaman dolayısıyla mesajın gelip gelmediğine emin olamadım. Ve faturayı ödedim. Eylül ayında da 200 küsur lira fatura gelince paket aşım mesajlarının geldiği saat ve tarihe kadar öğrenip telefonumda kontrol ettim. Ancak mesaj yok itiraz ettim. 2- 3 saat sonra Bimcell'den mesaj dikkat Avea müşterisiyim. Bu niye Bimcell dediğimde hata olmuş ama mesaj ulaşmıyor diyorum onda hata yok.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halim E.
  18 Eylül
  14:33

  Bugün ne arandım ne de bilgi mesajı geldi, bunu da az önce müşteri temsilciliğinizden teyit ettirdim. Bu sorunu okuyan müşteriler, veya avea'ya geçecek olan müşteri adayları koskoca firma bırakın çözüm sunmayı buraya bile yazdıklarında hata var. Birazdan hattı kapattırıp yeni bir operatörden hat alacağım. Bilginize

 • 18 Eylül
  10:46

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.09.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Halim E.
  17 Eylül
  12:22

  Olur tabi yeni numaramı size iletirim oradan görüşürüz.

 • 17 Eylül
  12:12

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş