Avea 2.Cihaz Sorunu!

Serhan T. |

Avea'dan 7 ay önce bir iPhone 6 aldım ve ek yanında aksesuar olarak bana tablet talep ettiler, bende kabul ettim
fakat yetkililere 2. cihazı 6 ay sonra alacağımı söyledim, bugün yeniden 2. cihaz almak için başvuruda bulundum fakat şahsıma 2.
cihazın tablet olarak verildiğini söylediler, konuyla alakalı mağdurum.

Tablet 2. cihaz sayılamaz. Eğer 2. cihaz sayılıyorsa; Taahhüt şartı olan 6 aylık süre geçmeden tableti bana satarak taahhüdü Avea kendisi ihmal etmiştir. 2. cihaz hususunda bilgi verilmeksizin yanıltıldım. Sorunumun çözülmediği takdirde tüketici mahkemesine başvuracağımı belirtir ve ivedilikle çözümlenmesini rica ederim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Temmuz
  14:39

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Serhan T.
  13 Temmuz
  14:31

  Müşteri hizmetlerini en az 4 kere aradım. Ve konuya vakıf kimse yok ki. Kimse bir şey bilmiyor. Soru soruyorum sizce mantıklı mı diyorum yetkililerimiz sizi arayacak diyo. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlar sekreter gibi davranıyo.

 • 13 Temmuz
  11:05

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş