18 Mart 2013

Avea 2977 Servis Yolu ile Usulsüz Ücretlendirme!

506793**** nolu Avea hat. - Samsung marka telefon. Geçen hafta, ücretsiz deneme oyunu
sonunda herhangi bir ücret bildirmeyen ve şifre gönderilmesi teklif eden mesaja
“evet” dedim. Mesajda, fiyat ve servis özelliklerini bildirip onayımı isteyeceklerini zannederken, 12 TL kesinti ve şifre geldi. Müşteri Hizmetlerini aradım.

Temmuz ayında bu servisi zaten kullandığımı, tutarı Samsung’un aldığını ve 1 kez ödeme
yapacağım söylendi. İlk kullanımdan haberdar olmadığım gibi, dün Müşteri Hizmetleri servisi hala kullandığımı söyledi. Samsung ile Avea'nın müşteri iradesi dışındaki bu anlaşmalarından memnun değilim. Benden haksız olarak alınan paranın iadesini talep ediyorum.

Nejla 1.889 Okunma

Cevaplar

  • Nejla20 Mart 2013

    Belirtilen tarihte numaram aranmış, akşam saatlerinde evde olacağım söylenmesine rağmen, konuya tamamen yabancı kardeşime "söz konusu servisi hala kullandığım" şekilde benim de anlayamadığım bir şey söylenip telefon kapatılmış. Yani, tarafıma verilmiş bir bilgi (hele hele detaylı) söz konusu değildir. Bu vesile ile, mağduriyetimin giderilmesini tekrar talep etmekteyim.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 19.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön