Avea 28 TL Bakiyem 5 Saniyede Buhar Oldu!

Murathan D. |

11.07.2015 tarihinde hattıma internet bankacılığı ile 25 TL yükledim. Yaptım oldu paketim 26 TL istediği için arkadaşımdan 3 TL daha yüklettim. Bu arada 3G ve hücresel verim kapalıydı. Paketimin otomatik olarak yenilenmesini beklerken birden hattımda ki bakiye 0'a düştü. Avea 500'ü aradığımda E**** hanım ile görüştüm.

İnternet kullanımı olduğunu ve yapacakları bir şey olmadığını söyledi. 3G ve Hücresel verim kapalı olduğundan üstelik telefonumun Wi-Fi'de arızalı olduğu için benim interneti kullanma gibi bir seçeneğim yok. Avea resmen bizimle dalga geçiyor. Avea'lı olmamın 6. yılı şerefine sözde 5 gün boyunca ücretsiz konuşma ve 500 MB internet yüklediler onu da kullanamadım sorunum çözülsün.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Temmuz
  11:25

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Murathan D.
  12 Temmuz
  14:55

  Bugün Müşteri Hizmetleri'nden Ayşe Hanım da sorunumu çözemedi. Avea paraya doymuş olacakki suçu hep müşterinin üstüne atıyorlar. Telefonumda sıkıntı olabilirmiş, sağ olsunlar benim bir teknik servise gitmemi önerdiler. 6 yıldır kullandığım ve herkese kullanmalarını tavsiye ettiğim operatörü yarın ilk iş olarak gidip taşıyacağım. Hiç değilse yeni müşteri olduğumuz için diğer operatörler bizi cahil yerine koymazlar.

 • Murathan D.
  11 Temmuz
  14:37

  Teşekkürler. Müşteri Hizmetleri ile görüşmem 13:28-13:33 arası gerçekleşmiştir.
  Hat Ceren Öndeş yani ablam adına kayıtlıdır. Bilginize.

 • 11 Temmuz
  14:29

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş