Ertuğrul T. Teşekkür Mesajı

telefondan aradığım zaman müşteri hizmetleri yeterli yardımı sağlamamıştı. Fakat şikayetimi bu site aracılığıyla dile getirdiğimde ertesi gün çözüm üretildi.

Avea 25 TL Hala Hattıma Yüklenmedi!

Ertuğrul T. |

1 temmuz 2014 saat 03:15 civarında sistemde kayıtlı telefon numarama Avea web sitesinden kredi kartım ile 25 tl'lik yükleme yaptım. Garanti Bonus kart ile yaptığım bu işlem sonucu 25 tl kart borcuma eklendi fakat hattıma TL yüklenmedi.

Müşteri Hizmetleri sistemde görünen böyle bir işlem olmadığını söylüyor. Fakat para kredi kartımdan kesildi. Sorunun bir an önce çözülüp 25 TL'nin hattıma yüklemesi gerekmektedir.

Etiketler :

Online TL Yükleme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ertuğrul T.
  11 Temmuz
  21:22

  telefondan aradığım zaman müşteri hizmetleri yeterli yardımı sağlamamıştı. Fakat şikayetimi bu site aracılığıyla dile getirdiğimde ertesi gün çözüm üretildi.

 • 08 Temmuz
  16:43

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.07.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Temmuz
  08:18

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş