Avea 25 TL Bir Anda Yok Oldu!

Yüksel K. |

18.01.2014 tarihinde Avea hattıma 25 TL'lik yükleme yaptım. Hiçbir yerle görüşme yapmadığım halde vede hiçbir işlem yapmadığım vede herhangi hizmet alamadığım halde iki saat içinde yapılan 25 TL'lik yükleme 0 tl oldu ve mağduriyetimin giderilmesinin talep ediyorum.

Yada mantık sınırlarına dayalı bir cevap vermenizi istiyorum. Müşteri hizmetlerinde ise aldığım cevap dalga geçer mahiyetinde geri dönüş yapılmadığı halde ısrarla şikayet ile konunun takipçisi olacağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yüksel K.
  11 Şubat
  12:06

  Benim 25 tl kulanmadıgım halde ne olduda sıfırlandı cevep veremiyorlar

 • 11 Şubat
  10:36

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Yüksel K.
  21 Ocak
  22:02

  25 tl nin üzererine yattılar arandım ama sorunumu gidermediler haksız kazanç elde ediyor avea etik degil bu ayıp

 • 21 Ocak
  09:40

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş