Avea 24 Ay Taahhüt İle Telefon Kampanyası.!

Serpil Y. |

Mayıs ayında tekrar şikayet yazmıştım, şikayetim sonucu 3-4 ayrı çalışan ile görüşmem sonunda derdimi anlattım sanıyordum, bana kısa sürede döneceklerini, sorunu anladıklarını söylemişlerdi. 4 ay geçti herhangi bir geri dönüş yok, küçük esnaf gibi anlamazlıktan geliyor Avea, işim nedeniyle tüketici mahkemesine gidemedim, iade edilir diye faturalarımı düzenli ödemeye devam ettim, 1200 lira piyasa fiyatı olan bir telefona, taksitle ve aylık telefon faturamla ödediğim tutar 3500 lirayı buldu. 29 aydır taksit ödüyorum ben. Yani ortalama bir Avea kullanıcısı 30 lira öderken ben her taksit 140 lira ödüyorum. Haksız kazancınız söz konusu Avea, ödemelerime bakın, insaf!

Etiketler :

Cihaz Kampanya Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Eylül
  11:59

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.09.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Eylül
  17:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş