Avea 22,90 TL Fazla Alınan Bedel!

Murat A. |

Mayıs 2015 ayına ait kurumsal faturamda 22,90 TL fazla bedel yansıtılmıştır. Fatura özetinden baktığımda 6070 diye bir numara ile ilgili ödeme kesilmiş. Avea kurumsal müşteri hizmetleri ile görüşüp konuyu anladım. Chatsel'e abone olmuşum ondan dolayı bu fark alınmış. Olay şu şekilde işliyor, bu Chatsel firması ile Avea'ya fatura kesiyor, Avea'da bana fatura kesiyor.

Fakat Chatsel firması Avea'ya benim oraya üye olduğuma dair belgeyi veya ses kaydını ibraz etmesi gerekir ki bana yasal fatura kesebilsin. Avea müşteri hizmetlerinden bu belgeyi talep ettim, aldığım cevap siz bizden bu belgeyi talep edemezsiniz sizin muhatabın Chatsel. Benim muhatabım bana faturayı kesendir.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Haziran
  12:24

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.06.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Haziran
  11:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş