Ali K. Teşekkür Mesajı

ilginize teşekkür ederim

Avea 2014'te İzmir'in Göbeğinde Çekmiyor!

Ali K. |

Evet yıl 2014 olmuş yok efendim her yerde %99 çekiyor denilen Avea İzmir'in göbeği Buca'da çekmiyor. Telefon ile konuşamıyoruz hemen kesiliyor, balkona çıkmak zorundayız konuşmak için. Avea mobil jet kullanıyorum evin içinde köşe kapmaca oynuyorum, ya çekmesi için yıl 2014 olmuş biz çekiyor mu çekmiyor mu derdine düştük mağdur oluyoruz. İnternete giremiyoruz telefon ile rahatça konuşamıyoruz çözüm önerilerinizi bekliyorum.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke Mobil Modem Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Eylül
  18:47

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.09.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Ali K.
  22 Eylül
  15:21

  asla etmem bir çözüm ğretmediler

 • Ali K.
  16 Eylül
  17:09

  ilginize teşekkür ederim

 • 16 Eylül
  16:35

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş