Avea 2000 Dakikam Verilmiyor!

Reyhan A. |

Her ay 20 TL üzeri yüklemede taraftar hatlarıyla 2000 dakika konuşma süresi kazanıyordum fakat son aylarda yükleme yaptığımda bu dakikalar verilmemeye başlandı. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise 30 günü geçirmeme rağmen 30 günü geçmeden yükleme yaptığım söylenmeye devam edildi fakat her zaman aynı gün hatta aynı dakikada yükleme yapan arkadaşıma bu dakikalar verilmeye devam ediliyor. Bunu açıklamama rağmen hala aynı şekilde sorunla kimse uğraşmak istemiyor. Biraz daha para verip kaliteli hizmet almak en iyisi en azından şikayeti bir çözüme kavuşturacak bir muhatap bulmak...

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Hediye Süre

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Temmuz
  16:08

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 09.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 09 Temmuz
  10:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş