12 Nisan 2013

Avea 20 TL Geçiş Ücreti!

Avea dan Bimcell e geçtim ama faturama yansıyan 20 tl lik ücreti görünce nedenini sormak için Avea yı aradım.Verdikleri cevap hattın açılabilmesi için içinde bulunması :gereken bir miktar gerekliymiş diye açıklama yaptı müşteri hizmetleri.(11.04.2013 tarihi 18:33'de)

Bimcell sözleşmesinde 20 tl kesilecek diye herhangi bir hüküm yoktu. Faturama eklenen 20 liranın gerçek nedenini ve eğer mümkünse o yüklediğiniz 20 tlyi geri alarak faturamdan düşmesini istiyorum.

Hattıma yükleneceği söylenen 20 TL'nin tarafımın istemediği bir meblağ olarak neden kesildiği neden BİMCell hattıma yükleneceğini anlamak da istemiyorum.

Ali 34 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 13.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön