19 Haziran 2013

Avea 2 Yıl Sonra Fatura Yansıtılmış ve Avukata Verilmiş!

Kapatmış bulunduğumuz 505 898 **** numaralı hattımıza 2 yıl sonra fatura yansıtılmış ve direk avukata verilmiş hakkımızda yasal takip başlatılmıştır. Üstelik faturaların gelen adrese uyarı gelmezken Adana'daki adresimize ulaşılmıştır.

Asıl şikayet konusu kapatılırken bir daha fatura çıkmaz diye bilgi verilirken fatura çıkıyor ve 2 yıl içinde bilgilendirilme yapılmıyor. 444 1 500 numaranızı aradığımız halde muhatap bile bulamıyoruz sürekli kampanyaları anlatan gereksiz bir telesekreter konuşması var.

Avea bayilerine gidip bilgi aldım. En son 2010 yılında ödeme yapılmış ve kapatılmış diyorlar elimizde bulunan Avea hatlarımızı bu davranışınız yüzünden kapatacağız.

Alev 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 20.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön