19 Şubat 2013

Avea 2 Yıl Önce Kapattığım Hatta Fatura Göndermiş!

Avea hattımı 2 yıl önce kapattırdım. Kapattırırken de defalarca kez sordum, herhangi bir ücret gelecek mi, bir sıkıntı var mı hayır dediler. sonrasında da bayiden de müşteri hizmetlerinden de hattın kapatılmış olduğunu herhangi bir borcum olmadığını teyit ettirdim.

Zaten borcum kalmış olsa hattı kapatamayacaklarını söylediler.ama ne hikmetse aradan 2 yılı aşkın bir zaman geçmiş ve hıı şöle bi hattımız varmış, biz buna 32 TL fatura yollayalım. nasılsa burası Türkiye demişler.

Müşteri hizmetlerini arayınca da, kapatılmış hat o nedenle biz bunun tam kapanma tarihini de sizle en son yaptığımız görüşmeyi de göremiyoruz. Ödeyeceksiniz diyor.

Derya 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 22.02.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön