Avea 2 Kez Fatura Ödemesi Aldılar.

Seçkin Y. |

Hem eşim hem ben Avea kullanıcısıyım ikimizden de benim internet bankacılığından ödeme yapmama rağmen otomatik ödeme olarak 2. kez kredi kartımdan çekim yapmışlar. Avea'yı fazla çekim yaptınız diye aramam vasıtası ile 2 kez çekim yapıldığını öğrendim. Avea'dan talep ediyorum ücreti bir sürü sıkıntı çıkartıyor lütfen yardımcı olun.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seçkin Y.
  14 Ekim
  12:58

  şuanda 2. kez 108 tl fatura kesmişler yazıklar olsun

 • 07 Ekim
  10:34

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.10.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Ekim
  15:09

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş