Avea 2 Kere Fatura Ödetmek İstiyor!

Gulsah Y. |

Annemin kullandığı 554766**** nolu telefon faturasını otomatik ödemeye bağladık. Geçen ay gelen 130 TL'lik fatura eylül ayı ödemesi ile kredi kartımızdan çekilip ödendi ama şu anda bu fatura ödenmemiş olarak gözüküyor.

Telefonla yaptığım konuşmada müşteri temsilciniz fax gönderin diyerek başından attı beni. Lütfen sisteminizde tanımlı mail adresime veya yazmış olduğum şikayet maillerine, bu konun çözümü ile ilgili ne yapmam gerekiyorsa artık fax göndermek mi, posta güvercini mi yazın bende yapayım?

Bu sorun ikinci kez başıma geliyor, geçen sefer hatanızı mazur gördüm ama bu sefer direk mahkemeye gideceğim. Yetti artık Avea!

Etiketler :

Online Fatura Ödeme Sorun Çözme/Yönlendirme Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Aralık
  16:21

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 23 Ekim
  16:27

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş