11 Mayıs 2013

Avea 2 Günlük Kullanıma Tam Fatura Ödemesi!

Avea 28 Mart 2013 te başka bir operatöre taşıdığım numaram için 27 mart-26 nisan 2013 fatura dönemi için, yani 2 günlü kullanım için tam fatura talep etmiştir.

Bunun adil olmadığını ve bir tüketici olarak hak etmediğim bir faturayı ödemeye zorlandığımı dile getirmek istiyorum. Türkiye'nin en büyük GSM operatörlerine yakıştıramadım..

Bu faturanın tutarının iadesini talep ediyorum.

Bünyamin 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 16.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Bünyamin 13 Mayıs 2013

    eşime ve bana ait iki adet numarama da aynı fatura çıkarıldı. Bunu Avea için tüketiciye yapılmış büyük bir ayıp olarak görüyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön