Avea 2 Günde Bozulan Cihaz!

Uğur D. |

Avea'dan kampanyalı olarak Nokia Lumia 520 cihazını aldım. Hediye olarak vereceğim için kutusunu açmak istemedim zaten oradaki yetkilide bir sorun olmayacağını söyledi. Arkadaş açtığında ise dokunmatiğin arızalı olduğunu, bazen çalışıp bazen donup kaldığını söyledi.

Müşteri hizmetlerini aradığımda telefonu teknik servise göndermem gerektiğini, aldığım bayiye gittiğimde ise biz aracı firmayız bunu Nokia ile konuşmalısınız dedi. Onların yapabileceği tek şey cihazı alıp teknik servise göndermekmiş. Satarken dökülen onca dil cihaz arızalandığında neredeydi onu merak ediyorum? 2 günlük cihazı neden teknik servise göndereyim? Cihazın arızalı çıkması benim sorunum mu?

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ekim
  15:18

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Uğur D.
  22 Temmuz
  16:26

  ya neyin incelemesini başlattınız çok merak ediyorum. söylediğiniz teknik servise gönderdim telefonu. müşteri hizmetlerini aradığımda bayiyle görüşün diyor. bayi de resmen azarlarca konuşuyor. o kadar pişmanımki sizinle iş yaptığıma sırf bu yüzden avea hattımıda iptal ettiremiyorum . yoksa ilk işim hattımı başka bir oparatöre geçirmek olurdu.

 • 22 Temmuz
  16:20

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş