09 Nisan 2013

Avea 2 Fatura Geldi!

Avea dan geçtiğimiz aylarda taahhütlü bir jet modem aldık, çekmedi. Aradık baz istasyonu yok diye iade girişi yaptılar. Sadece devlete ödenen vergiler için 12/15 TL arası "1 adet" fatura geleceğini söylediler.

Fatura gelmeyince Avea bayiine gidip sorduğumda 13 TL + 99 TL olmak üzere 2 faturam olduğunu söylediler. Bunun üzerine ödeme yapmadan çıktım. Avea'yı aradım. 99 TL'nin cayma bedeli ile ilgili açığa çıkan masraflar olduğunu, 13 TL'nin ise devlete ödenen vergiler olduğunu söylediler.

Kusura bakılmasın ama kullanmadığım bir şey için para ödeyecek değiliz. Bu haksız zenginleşmedir. Faturaların iptal edilmesini itirazen bildiririm. Aksi halde tüketici haklarına da başvuracağım.

İlyas 10 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 10.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • İlyas 10 Nisan 2013

    Dönüşler saat 14:00 - 22:00 arası yapılabilirse sevinirim. Diğer zamanlar müsait olamıyorum. Beklemedeyim. Teşekkürler.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön