Avea 2 Dk'lık İnternet Kullanım Ücreti 49 TL İstiyor!

Ahmet B. |

16.06.2014 tarihinde sabah saat 08:03 de kalan bilgi mesajı geldi. "Paketsiz kullanımınız 49 tl'ye ulaşmıştır" diye mesaj aldım, bu nedir ne parasıdır anlamış değilim. İnternete girmeye çalıştım giremedim 1-2 dk'lık bağlantı ücreti 49 tl'mi olur? Bu nasıl anlayış bu nasıl ücretlendirme? Ben bu paramın iadesini istiyorum. Tavsiye üzerine Avea'ya geçtik gördüğümüz muameleye bakın. Bu mudur müşteri memnuniyeti bu mudur hizmet anlayışı? Bu konu hakkında acilen bilgilendirilmek istiyorum ve hiçbir şekilde bu tutarı kabul etmiyorum.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet B.
  11 Ağustos
  17:34

  müşteri memnuniyeti sıfır. avea ya asla bulaşmayın..

 • Ahmet B.
  11 Ağustos
  17:32

  Burda konunun takipçisi olmakla büyük iş yapmış sayılmıyorsunuz sayın evea yetkilisi, burdaki amacımız maduriyetimizin giderilmesidir. konuyla ilgilenilecektir deyip insanların gözünü boymaya gerek yok. telefon açıp herhangi bi sorun olmadığından tutatarı ödemek zorundasınız demek kolay tabi. benim doğru söylediğimi kabul ediyorlar ama gprs bağlantı ücreti belli bi kota aralığında 49 tl oalarak yansıtılır diyerek işin içinden sıyrılıyorlar. diyorum ki bu süre içinde nasıl o kotayı aşabilirim bu mantıklımı diyorum, beyfendi biz kotaya bakarız demeye getiriyorlar gerisi bizi ilgilendirmez mantığındalar. yazıklar olsun. taahhütüm biter bitmez avea illetinden kurtulacam inş.

 • Ahmet B.
  06 Temmuz
  17:19

  konu hala çözümlenmemiştir. sadece bana aktarılan fatura kesim tarihiniz şu gün olduğu için bu konuda herhangi bi işlem yapamayız yani tutar faturanıza bi işlensin sonra şikayetçi olunuz diyorlar. yani şikayetim hala geçerli fatura dönemini bekliyorum..

 • 24 Haziran
  09:22

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.06.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 16 Haziran
  12:34

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş