Avea 2 Dakikalık İnternet Kullanımının Tutarı 27.50 TL!

Elif K. |

17.04.2014 tarihinde akşam 11 sularında internet paketim olmadan tl kullanımı yaparak internette 2 dakikalık bir gezinti yapmak zorunda kaldım.Yapmış olduğum gezintinin 2.dakikasında telefonumun ekranında kalan tutar 0tl, kullanım tutarı 27.50tl şeklinde bir uyarı ile karşılaştım. 500 küsür mb harcamışım. 2gb'lık internet paketim bana 30 gün yeterken tl ile internete giriş yaptığımda 500 mb'ın 2 dakikada gitmesini bana açıklayamayan bir çağrı merkezi görevlisi ile karşılaştım.

TL ile veya internet paketi ile giriş yapmamın arasında bir fark olmamasına rağmen Avea'nın aldığı kullanım bedeli arasında büyük bir çelişki var.Bu bedelin 554903**** no'lu hattıma iade edilmesini talep ediyorum!

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Para İadesi Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elif K.
  28 Nisan
  11:03

  Avea sadece \'Ben burdayim ve musterilerimle cozum surecinde ilgileniyorum\' profili cizmeye çalışıyor.

 • Elif K.
  21 Nisan
  23:21

  Sorun şu ki: Avea sadece kendi kazancını düşünüyor. Müşteri memnuniyeti adina bir tane bile şikayet cevabınızı okumadım malesef.. yapılan bilgilendirme ne tatmin edici ne sorun giderici ne mantıklı. Her sikayete aynı cevabı vermekten ziyade buraya nasıl bir çözüm yolu izlediginizi ayrıntılı yazın ki bizim şikayetlerimizi okuyan insanlar Avea'nın sorun gidermedigini laf olsun diye konuştuğunu anlasın. Buradan herkese duyurmak iatiyorum: AVEA HER SIKAYETIN ALTINA AYNI SEYLERI YAZIP SONRASINDA SORUNU COZDUK EDASIYLA CEVAP VERMEKTE FAKAT HEP KENDI LEYHINE SONUC CIKARTMAKTADIR!!!! AVEA ARTIK BENIM ICIN BITMISTIR. KULLANDIGIM 2 SAHSI HATTIM VE SIRKET HATLARIMIZIN TAMAMINI SIRF SU SACMA SAPAN SEBEPLERINIZ YUZUNDEN YARIN FARKLI BIR OPERATORE TASIYACAGIM. !

 • 21 Nisan
  13:43

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 21 Nisan
  09:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş