Avea 18.5 TL Kesinti!

İbrahim T. |

Ben bu sabah galaxy 3 telefonundan internet paketim olmadığı halde internete girdim en fazla 2 dakka bir şeye baktım telimden ilk başta 0. 80 kesildi sonra 8. 00 tl ardından 10. 50 tl kesildi bu ne böyle? Müşteri hizmetlerini aradım elimizden bişey gelmez diyor kimse kimseye 5 kuruş vermez ama Avea bende 18. 5 tl kesti bir siteye girdim çıktım diye ben 4 senedir Avea kullanıcısıyım böyle şey görmedim Avea ve şuan karar verdin başka bir operatöre geçmeye.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mayıs
  01:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Nisan
  14:01

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş