14 Mayıs 2013

Avea 18 Günlük Kullanıma 30 Günlük Fatura!

Başka bir operatörden Avea ya 08-04-2013te geçiş yaptım. Avea ay sonunda bana 27-03-2013 / 27-04-2013 arası faturanız 25.00 tl diye mesaj gönderdi.

Avea müşteri hizmetlerini arayıp tarifemin zaten 25 tl olduğunu kullanım kadarını ödemem gerektiğini bu konunun çözülmesini talep ettim. Bana söylenen cevapta fatura kesim tarihinden itibaren 15 günü geçersem tam ay karşılığı fatura ödeyeceğim oldu.

Bana sormadan fatura kesim tarihi belirleme hakkına sahip değilken, operatör değişikliği yapıp Avea ya döndüğüm için bana ceza kesen Avea yı yaptıkları haksızlık için şikayet ediyorum.

Halit 42 Okunma

Cevaplar

 • Halit12 Haziran 2013

  Şikayetim Çözülmemiş olup aveanın sütten çıkmış ak kaşık gibi kendini aklamasına izin vermeyeceğim. Yasal sürecin başlatılması için gerekli çalışmalar tarafımdan yapılmaktadır. Yapılan haksızlık son bulana kadar ve tarafıma yapılan bu haksızlık için özür dilenerek mağduriyetim giderilene kadarda her platformda aveayı tehşir etmeye devam edeceğim.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 16.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Halit23 Mayıs 2013

  Daha önce yapmış olduğum tüm şikayet ve başvurularımda avea firmasından hiçbirşekilde cevabını alamadığım sorumu yinelemek istiyorum. Avea gsm operatörüne geçiş yapmış olmam dolayısıyla tarafıma 17 gün kullanmış olduğum halde tarafıma 30 günlük fatura gönderildi. Kendilerini haklı çıkarmak için türlü yalan beyanlarda bulunduklarını defalarca ispatladım. Yanlız özellikle sorduğum ve cevap alamadığım sorumu yinelemek istiyorum. Benim iznim ve bilgim olmadan fatura kesim tarihini belirleme hakkını içeren yasal bir dayanağınız varmı? Bugün hattımı iptal edip avedan başka bir operatöre geçiş yaparsam ve bu geçiş için fatura dönemi 1 gün ise benden 1gün ücretmi yoksa 1 aylık ücretmi alacaksınız?

 • Halit17 Mayıs 2013

  İlgisiz vurdumduymaz ben yaptım oldu tavırlarından dolayı aveayı alkışlıyorum. Bu demektirki bundan sonraki tüm kullanıcı değişikliklerinde aynı haksız uygulamaya devam edecekler. Bugüne kadar bekledim belki bir iyiniyet göstergesi olur, geri dönüşlerde tamam biz yanlış yapmış olabiliriz derler diye bekledim. Söyledikleri her şeyi çürüttüm. Ama hala haksızlığı sürdürmeye devam ediyorlar. Pazartesi gününden itibaren yasal işlemleri başlatıyorum.

 • Halit15 Mayıs 2013

  Avea iletişim hizmetlerini aradım görüştüm tek söyledikleri biz haklıyız seve seve ödeyeceksiniz yada seve seve ödeyeceksiniz. Ben Artık aveaya zerre kadar güvenmiyorum. Sonuna kadarda götüreceğim. Tüketici haklarıysa tüketici hakları adli yargı ise adli yargı.

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön