10 Mayıs 2013

Avea 18 Güne Tam Ücret!

09 Nisan tarihinde numaramı vodafone dan Avea ya taşıdım ve kısa bir süre sonra bana fatura kesim tarihimin 27 Nisan olduğu SMS i geldi. Bu 18 gün için tarifemi aşmadığım halde benden tam bir tarife parası ödemem isteniyor. Sebep olarak da "15 günü geçenler tam ödeme yapar!" deniyor. Beni son olarak 08 Mayıs tarihinde arayarak yardımcı olamayacaklarını ve haklı olduğumu söylediler. Benim talebim; eğer ben ayın 9 unda Avea ya kabul edildi isem, fatura kesim tarihimin de 30 gün sonraya ayarlanması dır. Bu durum, avea gibi şirketlerin tasarrufuna bırakılmamalıdır. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Volkan 49 Okunma

Cevaplar

 • Volkan 31 Temmuz 2013

  Müsteri mağduriyetini önemsemeyen, son derece katı ve haksızlıkta dirençli bir firma. Bu firmayı seçtiğim için pişmanım.

 • Volkan 31 Temmuz 2013

  Kendi bildiklerinin dışına çıkmayan, kullanıcının mağduriyet veya önerisinin değersiz olduğu bir kuruluş. Bu firmayı seçtiğim için pişmanım.

 • Volkan 12 Haziran 2013

  Halâ aynı şeyler. kendi istedikleri tarihi Fatura Kesim Tarihi diye belirliyorlar. Arkadaşım ayın 10 'unda geçiş yaptı ve 30 gün sonrasını Fatura Kesim Tarihi belirlediler(olması gerektiği gibi). Ben ayın 9 'unda geçtim, 18 gün sonrasını uygun görmüşler. Bu mudur adelet, hakkaniyet? Hakkımı helal etmiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 14.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön