Avea 14 TL Haftalıkla Üyelik Yapılması!

Önder Z. |

Yalan bir haber için siteye girdiğimde 14 TL haftalık 56 TL aylık ücretle www.videospor. mobi diye bir siteye üye olduğum mesajını aldım. Bu nasıl bir saçmalıktır. Faturalı hat kullanıyorum diye artık diken üstünde mi olmalıyım. Eşim ailem hepsinin hattını iptal mi ettirmeliyim. Parayı çok mu kolay kazanıyoruz? Avea nasıl böyle sitelerle işbirliği yapar anlamış değilim. Buna nasıl müsaade eder? Hakkımı kanuni yollarla da arayacağım ve tüm ailemin faturalı Avea hatlarını iptal etmeyi düşünüyorum. Faturama yansıyacak olan ücretin derhal iptal edilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Haziran
  10:49

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.06.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Önder Z.
  04 Haziran
  13:35

  Müşteri temsilciliği tarafından arandım ve site ile iletisim kurulmuş. Faturama tutarın yansitilmayacagi bilgisini aldım. artık ay sonu faturada göreceğiz.

 • Önder Z.
  01 Haziran
  11:24

  Dönüşünüzü sabirsizlikla bekliyorum
  05327122636
  önder zengin

 • 01 Haziran
  11:19

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş